21-11-2017 12:14 24327
Ինեկոբանկը ներդրել է 1 CLICK նոր վարկային պրոդուկտը: 1 CLICK-ն օնլայն վարկ է, որը «չունի իր նախադեպը Հայաստանում և հասանելի է հաճախորդներին Ինեկոբանկի օնլայն բենքինգ համակարգի միջոցով շաբաթվա բոլոր օրերին, օրվա ցանկացած ժամի՝ 24/7 ռեժիմով:
Վարկը տրամադրվում է վայրկյանների ընթացքում՝ մեկ քլիքով։
«Օնլայն վարկի ներդրումը մեր հաճախորդների պահանջն է, որոնք, ունենալով զբաղված գրաֆիկ, չեն ցանկանում լրացուցիչ ժամանակ ծախսել բանկի մասնաճյուղեր այցելելու համար եւ նախընտրում են բանկային ծառայությունից օգտվել օնլայն եւ մոբայլ ուղիների միջոցով։ Ներդնելով այս նոր վարկատեսակը՝ Ինեկոբանկը լուծում է իր հաճախորդների համար մի շատ կարեւոր խնդիր՝ հաշված վայրկյանների ընթացքում տրամադրում է մինչեւ 1,5 մլն դրամ վարկ հաճախորդի համար ամենահարմար վայրում եւ օրվա ցանկացած ժամի։
Հաճախորդներն ինքնուրույն կարող են փոփոխել վարկի գումարը՝ առաջարկված սահմանաչափի շրջանակում, ընտրել իրենց հարմար վճարման օրն ու վարկի ժամկետը»,- նշել է Ինեկոբանկի զարգացման գծով տնօրեն Արեն Նալթակյանը:
Բանկում ընդգծել են, որ իրենց առաջնային նպատակներից է բանկային ծառայություններից օգտվելը դարձնել հաճախորդների համար պարզ եւ արագ գործընթաց, որը միշտ հասանելի է՝ անկախ հաճախորդի գտնվելու վայրից:

21-11-2017 12:14 24326
Inecobank has introduced 1 CLICK new credit product. 1 CLICK is an online loan that "does not have its precedent in Armenia and is available to customers through the online banking system of Inecobank all the days of the week, 24/7 at any time of the day.
The loan is issued in seconds, with one click.
"The introduction of the online loan is a requirement of our customers who, having a busy schedule, do not want to spend extra time visiting the bank's branches and prefer to use the banking service through online and mobile ways. Introducing this new product, Inecobank solves a very important problem for its customers, providing up to 1.5 million AMD for seconds in the most convenient place for the customer and at any time of the day.
Customers can change the loan amount within the proposed limit, choose their convenient payment date and loan term," stated Inenobank Development Director Aren Naltakyan.
The Bank has emphasized that one of their primary goals is to make banking services a simple and fast process for customers, which is always available, regardless of where the customer is.