21-11-2017 12:14 24327
Ինեկոբանկը ներդրել է 1 CLICK նոր վարկային պրոդուկտը: 1 CLICK-ն օնլայն վարկ է, որը «չունի իր նախադեպը Հայաստանում և հասանելի է հաճախորդներին Ինեկոբանկի օնլայն բենքինգ համակարգի միջոցով շաբաթվա բոլոր օրերին, օրվա ցանկացած ժամի՝ 24/7 ռեժիմով:
Վարկը տրամադրվում է վայրկյանների ընթացքում՝ մեկ քլիքով։
«Օնլայն վարկի ներդրումը մեր հաճախորդների պահանջն է, որոնք, ունենալով զբաղված գրաֆիկ, չեն ցանկանում լրացուցիչ ժամանակ ծախսել բանկի մասնաճյուղեր այցելելու համար եւ նախընտրում են բանկային ծառայությունից օգտվել օնլայն եւ մոբայլ ուղիների միջոցով։ Ներդնելով այս նոր վարկատեսակը՝ Ինեկոբանկը լուծում է իր հաճախորդների համար մի շատ կարեւոր խնդիր՝ հաշված վայրկյանների ընթացքում տրամադրում է մինչեւ 1,5 մլն դրամ վարկ հաճախորդի համար ամենահարմար վայրում եւ օրվա ցանկացած ժամի։
Հաճախորդներն ինքնուրույն կարող են փոփոխել վարկի գումարը՝ առաջարկված սահմանաչափի շրջանակում, ընտրել իրենց հարմար վճարման օրն ու վարկի ժամկետը»,- նշել է Ինեկոբանկի զարգացման գծով տնօրեն Արեն Նալթակյանը:
Բանկում ընդգծել են, որ իրենց առաջնային նպատակներից է բանկային ծառայություններից օգտվելը դարձնել հաճախորդների համար պարզ եւ արագ գործընթաց, որը միշտ հասանելի է՝ անկախ հաճախորդի գտնվելու վայրից:

21-11-2017 12:14 24231
Инекобанк ввел новый кредитный продукт «1 CLICK». 1 CLICK - это онлайн-кредит, который «является беспрецедентным в Армении и доступен клиентам через онлайн-банковскую систему Инекобанка во все дни недели (24/7), в любое время дня.
Кредит выдается за секунды, в один клик.
«Внедрение онлайн-кредита является требованием наших клиентов, которые, имея напряженный график, не хотят тратить дополнительное время на посещение филиалов банка и предпочитают пользоваться банковскими услугами онлайн, через мобильные устройства. Представляя этот новый продукт, Инекобанк решает очень важную проблему для своих клиентов- предоставляет кредит в размере до 1,5 млн. AMD в течение нескольких секунд в наиболее удобном для клиента месте и в любое время суток.
Клиенты могут изменить сумму кредита в пределах предлагаемого лимита, выбрать удобную дату платежа и срок кредита», - заявил директор по развитию Инекобанка Арен Налтакян.
Банк подчеркнул, что одна из их основных целей - сделать банковские услуги простым и быстрым процессом для клиентов, которые всегда будут доступны, независимо от местонахождения клиента.