14-03-2019 18:17 9646
Կոնվերս բանկը բարելավել է «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ակցիայի շրջանակներում երիտասարդ հաճախորդներին առաջարկվող ծառայությունների պայմանները: Հաշվի առնելով դրա նկատմամբ պահանջարկը՝ այն այսուհետև բանկի հաճախորդներին է առաջարկվելու որպես առանձին պրոդուկտ:
Կոնվերս Բանկը հատուկ երիտասարդ հաճախորդների համար նախագծված «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ակցիայի մասին հայտատարեց շուրջ երկու տարի առաջ՝ Տերյան 105/1 հասցեում «Երիտասարդական» մասնաճյուղի գործունեության մեկնարկով: Մասնաճյուղը համապարփակ բանկային ծառայություններ է առաջարկում հարակից ԲՈՒՀ-երի ուսանողներին:
« Այսօր, Կերտիր քո վարկային պատմությունը» պրոդուկտի ներդրմամբ, մենք կատարում ենք ուսանողներին մատուցող բանկային ծառայությունների հասանելիության մեծացման ուղղությամբ հերթական քայլը»,-տեղեկացնում են Կոնվերս բանկից:
Մասնավորապես, «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» պրոդուկտի շրջանակներում Կոնվերս բանկն իր ուսանող հաճախորդներին է առաջարկում նվազող կամ վերականգնվող սահմանաչափով վարկավորման հնարավորություն: Վարկավորումն իրականացվում է հնարավորինս սեղմ ժամկետում՝ մրցունակ պայմաններով: Վարկային սահմանաչափի առավելագույն գումարը 300,000 դրամ է, իսկ կրթաթոշակ ստացող ուսանողների համար՝ 600,000 ՀՀ դրամ, տարեկան տոկոսադրույքը՝ 15 տոկոս :
Բանկից նաեւ հայտնում են, որ պրոդուկտի շրջանակներում «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ուսանողական պլաստիկ քարտ ունեցող ուսանողների ընտանիքի անդամներին (ծնող, քույր, եղբայր, ամուսին) Կոնվերս Բանկն առաջարկում է հիփոթեքային և ավտոմեքենայի ձեռքբերման վարկեր՝ դիմելու պահին գործող ստանդարտ տոկոսադրույքից 1 տոկոսային կետով ցածր տոկոսադրույքով:

14-03-2019 18:17 9821
Конверс Банк улучшил условия услуг, предлагаемых молодым клиентам в рамках акции “Создай свою кредитную историю”. Учитывая существующий спрос, отныне он будет предлагаться клиентам Банка в качестве отдельного продукта.
Конверс Банк объявил об акции “Создай свою кредитную историю”, разработанной специально для молодых клиентов, около двух лет назад, одновременно с открытием филиала “Еритасардакан” по адресу улица Теряна, 105/1. Филиал предлагает комплексные банковские услуги студентам ВУЗ-ов, расположенных поблизости.
“Сегодня, внедряя продукт “Создай свою кредитную историю”, мы делаем очередной шаг в направлении повышения доступности банковских услуг для студентов”, - отметили в Конверс Банке.
В частности, в рамках продукта “Создай свою кредитную историю” Конверс Банк предлагает своим клиентам-студентам возможность получения кредитов с уменьшаемым или возобновляемым лимитом. Кредитование осуществляется в кратчайшие сроки, на конкурентных условиях. Максимальная сумма кредитного лимита составляет 300,000 драмов, а для студентов, получающих стипендию – 600,000 драмов, по годовой процентной ставке 15 процентов.
Кроме того, в рамках данного продукта Конверс Банк предлагает членам семьи (родители, сестра, брат, супруг) студентов, имеющих пластиковую студенческую карту “Создай свою кредитную историю”, ипотечные кредиты и кредиты на приобретение автомобиля по процентной ставке на 1 (один) процентный пункт ниже стандартной процентной ставки, действующей на момент подачи заявки на получение кредита.