ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկը The Global Banking Alliance for Women (GBA) ընկերության կողմից «Ֆինանսական ծառայությունների զարգացումների ապագան կանանց համար» խորագրով տարեկան համաժողովի շրջանակում արժանացել է լավագույն «Նոր նախագիծ» մրցանակին։
Մրցանակը ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկին շնորհվել է վերջին տարում կին հաճախորդների համար նախատեսված փաթեթային ֆինանսական լուծումների ստեղծման և ներդրման կապակցությամբ։
ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկը տարեսկզբին իրականացրել էր «Կանայք բիզնեսում» թեմայով միջոցառումը, որի շրջանակում կին գործարարներին ներկայացվեց հատուկ ֆինանսական ծառայություն։

21-11-2018 12:55 3912
ACBA-CREDIT AGRICOLE BANK был удостоен премии «Лучший новый проект» в рамках ежегодной конференции «Будущее развития финансовых услуг для женщин» Глобального финансового союза для женщин (GBA).
Награда была присуждена банку ACBA-CREDIT AGRICOLE в связи с созданием и внедрением пакетных финансовых решений для женщин-клиентов за последний год.
ACBA-CREDIT AGRICOLE BANK инициировал мероприятие под названием «Женщины в бизнесе» в начале года, в ходе которого женщинам-предпринимателям была представлена ​​специальная финансовая услуга.