07-12-2018 12:28 1954
ՀՀ կենտրոնական բանկը հայտնում է, որ դեկտեմբերի 9-ին Ազգային Ժողովի արտահերթ ընտրություններին մասնակցող կուսակցությունների (կուսակցությունների դաշինքների) նախընտրական հիմնադրամների հաշիվների հետ կատարվող բոլոր գործառնությունների անխափան իրականացման և հաշիվների սպասարկման նպատակով դեկտեմբերի 8-ին (ժամը 9:00-ից 17:00-ն) ՀՀ կենտրոնական բանկում աշխատելու են համապատասխան ստորաբաժանումներ:
Հայաստանի ԿԲ-ից հայտնում են, որ համապատասխան ստորաբաժանումները կապահովեն քաղաքացիների եւ կուսակցությունների կողմից ընտրություններին մասնակցող կուսակցությունների (կուսակցությունների դաշինքների) նախընտրական հիմնադրամներին կանխիկ եւ անկանխիկ վճարումների սպասարկումը:

07-12-2018 12:28 2001
The Central Bank of Armenia reports that on December 8, in order to smoothly carry out all operations with the pre-election fund accounts of political parties (party unions) participating in the special elections to the National Assembly on December 8 (from 9:00 to 17:00), the relevant units of the Central Bank of Armenia will work.
The Central Bank of Armenia reports that the relevant units will ensure the provision of cash and non-cash payments of citizens and parties to the election funds of parties (party unions) participating in elections.
Additional information will be provided regarding the branches of commercial banks operating on December 8.