07-12-2018 12:28 1954
ՀՀ կենտրոնական բանկը հայտնում է, որ դեկտեմբերի 9-ին Ազգային Ժողովի արտահերթ ընտրություններին մասնակցող կուսակցությունների (կուսակցությունների դաշինքների) նախընտրական հիմնադրամների հաշիվների հետ կատարվող բոլոր գործառնությունների անխափան իրականացման և հաշիվների սպասարկման նպատակով դեկտեմբերի 8-ին (ժամը 9:00-ից 17:00-ն) ՀՀ կենտրոնական բանկում աշխատելու են համապատասխան ստորաբաժանումներ:
Հայաստանի ԿԲ-ից հայտնում են, որ համապատասխան ստորաբաժանումները կապահովեն քաղաքացիների եւ կուսակցությունների կողմից ընտրություններին մասնակցող կուսակցությունների (կուսակցությունների դաշինքների) նախընտրական հիմնադրամներին կանխիկ եւ անկանխիկ վճարումների սպասարկումը:

07-12-2018 12:28 1953
Центральный банк Армении сообщает, что 8 декабря для беспрепятственного выполнения всех операций со счетами предвыборных фондов политических партий (партийных союзов), принимающих участие во внеочередных выборах в Национальное Собрание 8 декабря (с 9:00 до 17:00) будут работать соответствующие подразделения Центрального банка Республики Армения.
Центральный банк Армении сообщает, что соответствующие подразделения обеспечат предоставление наличных и безналичных платежей граждан и партий в предвыборные фонды партий (партийных союзов), участвующих в выборах.
Дополнительно будет предоставлена информация относительно филиалов коммерческих банков, работающих 8 декабря.