17-12-2018 13:01 2590
Ամանորյա տոներին ընդառաջ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը Visa միջազգային վճարային համակարգի հետ համատեղ մեկնարկել է #շահավետգնումներ նոր ակցիան, որը խթանում է անկանխիկ վճարումներ կատարել ու ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հինգ երջանիկ քարտերից մեկի սեփականատեր դառնալ` յուրաքանչյուրը 1 000 000 ՀՀ դրամ գումարով:
Ակցիան կավարտվի 2019 թ. մարտի 10-ին: Ակցիային կարող են մասնակցել այն ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Visa քարտապանները` ինչպես գործող, այնպես էլ պոտենցիալ, ովքեր իրենց դեբետային ու վարկային քարտերով կկատարեն ակտիվ անկանխիկ վճարումներ: Կուտակելով բոնուսային միավորներ, Visa քարտապանները կկարողանան շահել 5 Visa քարտ `յուրաքանչյուրին 1 000 000 ՀՀ դրամ գումարով: Վճարելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի վարկային և դեբետային Visa քարտերով Հայաստանի առևտրի ու սպասարկման կենտրոններում, ինչպես նաեւ Ինտերնետում, հաճախորդները կստանան միավորներ` յուրաքանչյուր 1 000 ՀՀ դրամի անկանխիկ վճարման դեպքում
• Դեբետային քարտով` 1 միավոր
• Վարկային քարտով` 2 միավոր
Խաղարկությունը տեղի կունենա վիճակախաղի սկզբունքով՝ 100 քարտապանների միջև, ովքեր ակցիայի ընթացքում կկատարեն ամենաշատ քանակի և գումարի անկանխիկ գործարքներ իրենց վարկային և դեբետային քարտերով:
vtb visa offer finagent
Ակցիայի անցկացման մանրամասն պայմաններին կարելի է ծանոթանալ Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am կայքում, ինչպես նաև զանգահարելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Միասնական տեղեկատվական կենտրոն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

17-12-2018 13:01 2647
On the eve of the New Year holidays, VTB Bank (Armenia), in conjunction with the international payment system Visa, launched a new campaign #profitablepurchases, which stimulates making non-cash payments and get a chance to become one of five lucky VTB Bank (Armenia) Visa cards with AMD 1,000,000 each.
The promotion will run until March 10th, 2019. Card holders can take part in the action, both current and potential, making non-cash payments on a debit and credit Visa card of VTB Bank (Armenia). By accumulating bonus points, Visa card holders can win 5 Visa cards with the sum of AMD 1 000 000 each. Paying by VTB Bank (Armenia) Visa debit and credit card in shopping centers and service points of Armenia, as well as on the Internet, the holders will receive points according to the following principle: for each non-cash payment of AMD 1,000.
• Debit card - 1 point
• Credit card - 2 points
The drawing will be held on the principle of a lottery between 100 card holders who make the largest number and volume of non-cash payments by debit and credit cards.
You can get more detailed information about the conditions in the nearest branches of VTB Bank (Armenia), on the official website of the Bank at www.vtb.am or at the Bank's Contact Center at 87-87.