21-11-2018 16:09 2913
«Տինկոֆ Բանկի» հաճախորդները, որոնք ունեն iOS-ի հիման վրա աշխատող սարքեր, կարող են այժմ ձեռք բերել թատերական և համերգային միջոցառումների տոմսեր բանկի բջջային հավելվածի միջոցով: Այս մասին հայտնում են բանկից` հավելելով, որ հաջորդ շաբաթ Android օգտագործողներին ևս նման հնարավորություն կնձեռնվի:
Նոր ծառայությունն արդեն հասանելի է Մոսկվայի և Սանկտ Պետերբուրգի բնակիչներին: Մոտ ապագայում այն կհայտնվի Ռուսաստանի մյուս խոշոր քաղաքներում:
Տոմսերը ձեռք բերել հնարավոր է հավելվածի Pay բաժնում (Entertainment կատեգորիայում): «Համերգներ» կամ «Թատրոն» տարբերակներից մեկի ընտրությունից հետո՝ օգտատերը կտեսնի իրադարձությունների ցանկը՝ ըստ կատեգորիաների («Սպասվող», «Հաջորդ շաբաթվա» համերգների համար), նաև հասանելի կլինեն ժանրերը:
Այնուհետև պետք է ընտրել հարմար ժամանակացույցը, դահլիճում տեղը, որից հետո կատարվում է վճարում:
Գնումից հետո տոմսը կուղարկվի հաճախորդի փոստին, նաև կպահվի բջջային հավելվածի «Պատվեր» բաժնում:
Հիշեցնենք, որ բանկերի և ֆինանսների մասին Global Finance միջազգային ամսագիրը «Տինկոֆ Բանկին» ճանաչել է 2018 թվականի ռուսական լավագույն առցանց բանկ: Վարկային կազմակերպությունը նաև արժանացել է Կենտրոնական և Արևելյան Եվրոպայի լավագույն հիփոթեքային բանկի, ներդրումների կառավարման և բջջային բանկի կոչմանը:

21-11-2018 16:09 2912
Клиенты Тинькофф Банка — владельцы устройств на платформе iOS — теперь могут покупать билеты на театральные и концертные мероприятия прямо в мобильном приложении Тинькофф. Об этом сообщают из банка, добавляя, что у пользователей Android такая возможность появится на следующей неделе.
Новый сервис уже доступен для жителей Москвы и Санкт-Петербурга, в ближайшее время он появится и в других крупных городах России.
Купить билеты на концерт или спектакль в мобильном приложении Тинькофф можно в разделе «Оплатить», в категории «Развлечения». После выбора опции «Концерты» или «Театр» пользователю откроется список событий по категориям («Самые ожидаемые», «Ближайшие выходные» — для концертов) и по жанрам.
Далее нужно выбрать удобное время, место на схеме зала и оплатить билет на мероприятие.
После покупки билет будет отправлен на почту клиента и сохранен в мобильном приложении в разделе «Заказы».
Напомним, что международный журнал Global Finance о банках и финансах признал Tincoff Bank лучшим российским онлайн-банком в 2018 году. Кредитная организация также выиграла титул лучшего ипотечного банка, управляющего инвестициями и мобильного банка в Центральной и Восточной Европе.