10-08-2017 12:38 2518
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը միացել է EarlyOne հերթերի հեռավար կառավարման համակարգին՝ հեշտացնելով հաճախորդների սպասարկման գործընթացն ու արագությունը:
Բանկում նշել են, որ սպասարկվելու համար հաճախորդներն այսուհետ կարող են նախապես EarlyOne հավելվածի միջոցով հերթ զբաղեցնել և սպասարկվել իրենց կողմից ընտրած մասնաճյուղում, ընտրված ժամին՝ առանց հերթում սպասելու:
Ըստ բանկի հաղորդագրության` նոր ծառայությունը ոչ միայն զգալիորեն կխնայի հաճախորդների ժամանակը, այլեւ ավելի հարմարավետ կդարձնի բանկի մասնաճյուղեր այցելությունները: EarlyOne ծառայությանը միանալու համար հաճախորդին անհրաժեշտ է ներբեռնել EarlyOne բջջային հավելվածը AppStore/PlayMarket-ից, ընտրել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ կոճակը, այնուհետ՝ ընտրել նախընտրելի մասնաճյուղը, ամսաթիվը, ժամը և զբաղեցնել հերթ՝ հավելվածի միջոցով ավտոմատ ստանալով կտրոնի համար: Մոտենալով մասնաճյուղ` հաճախորդը պետք է ընտրի հերթերի կառավարման համակարգի էկրանին «Բջջային կտրոնի հաստատում» կոճակը, մուտքագրի հավելվածով նախապես իր համար ձևավորված կտրոնի համարը և ընտրված ժամին համակարգը կկանչի հաճախորդին սպասարկման:

VTB Bank (Armenia) has joined the EarlyOne queue remote management system, facilitating customer service and speed.
The bank has stated that customers can now join a queue through the EarlyOne app and be served at their chosen branch at the selected time without waiting in the queue.
According to the bank's report, the new service will not only greatly save customers' time, but also make visits to bank branches more comfortable. To join the EarlyOne service, you need to download the EarlyOne mobile app from AppStore / PlayMarket, select VTB Bank Armenia, and then select the preferred branch, date, time and place a queue, automatically getting a coupon through the app. Going to a branch of the bank, the customer should select the " Mobile coupon confirmation " button on the queue management system, enter the number of the coupon that was originally set up by the app, and the system will call the customer on the selected time.