10-08-2017 12:38 2518
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը միացել է EarlyOne հերթերի հեռավար կառավարման համակարգին՝ հեշտացնելով հաճախորդների սպասարկման գործընթացն ու արագությունը:
Բանկում նշել են, որ սպասարկվելու համար հաճախորդներն այսուհետ կարող են նախապես EarlyOne հավելվածի միջոցով հերթ զբաղեցնել և սպասարկվել իրենց կողմից ընտրած մասնաճյուղում, ընտրված ժամին՝ առանց հերթում սպասելու:
Ըստ բանկի հաղորդագրության` նոր ծառայությունը ոչ միայն զգալիորեն կխնայի հաճախորդների ժամանակը, այլեւ ավելի հարմարավետ կդարձնի բանկի մասնաճյուղեր այցելությունները: EarlyOne ծառայությանը միանալու համար հաճախորդին անհրաժեշտ է ներբեռնել EarlyOne բջջային հավելվածը AppStore/PlayMarket-ից, ընտրել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ կոճակը, այնուհետ՝ ընտրել նախընտրելի մասնաճյուղը, ամսաթիվը, ժամը և զբաղեցնել հերթ՝ հավելվածի միջոցով ավտոմատ ստանալով կտրոնի համար: Մոտենալով մասնաճյուղ` հաճախորդը պետք է ընտրի հերթերի կառավարման համակարգի էկրանին «Բջջային կտրոնի հաստատում» կոճակը, մուտքագրի հավելվածով նախապես իր համար ձևավորված կտրոնի համարը և ընտրված ժամին համակարգը կկանչի հաճախորդին սպասարկման:

10-08-2017 12:38 2519
Банк ВТБ (Армения) присоединился к системе дистанционного управления очередью EarlyOne, облегчаяи ускоряя обслуживание клиентов.
Банк заявил, что теперь клиенты могут присоединиться к очереди через приложение EarlyOne и будут обслуживаться в выбранном филиале в выбранное время, не ожидая очереди.
Согласно отчету банка, новая услуга не только значительно сэкономит время клиентов, но и сделает посещения в филиалы банка более комфортными. Чтобы присоединиться к сервису EarlyOne, вам необходимо загрузить мобильное приложение EarlyOne из AppStore / PlayMarket, выбрать VTB Bank Armenia, а затем предпочитаемый филиал, дату, время и занять очередь, автоматически получая купон через приложение. Приходя в филиал банка, клиент должен выбрать кнопку «Подтверждение мобильного купона» в системе управления очередью, ввести номер купона, который был заранее определён приложением, и система будет вызывать клиента в выбранное время.